Prizai

DIPLOMAS už dalyvavimą

Dalyvavai LadyGole bet nepavyko gauti prizinės vietos diplomo? Spausk čia, atsisiųsk dalyvio diplomą ir kabink jį ant sienos!

 

Kiekviena tinkamai užsiregistravusi ir žaidynėse dalyvaujanti komanda dovanų gauna po 1 futsal kamuolį.

Savivaldybių nugalėtojos apdovanojamos – komandiniu diplomu ir 10 marškinėlių

8-tų ir žemesnių klasių bei 10-tų ir žemesnių klasių komandos apskričių nugalėtojos apdovanojamos – komandiniais diplomais, komandine taure, medaliais ir  aprangos komplektais (9+1 vnt.).

II–III vietas apskrityje iškovojusios komandos apdovanojamos komandiniu diplomu, komandine taure, medaliais ir futsalo kamuoliu.

6-tų ir žemesnių klasių komandų apskričių finalų nugalėtojos ir prizininkės apdovanojamos komandinėmis taurėmis, medaliais, diplomais, kamuoliais (l v. – 5, ll v. – 3, lll v. – 2).

Komandos, didžiajame Lietuvos finale iškovojusios pirmąsias tris vietas, apdovanojamos komandinėmis taurėmis, medaliais, diplomais ir kamuoliais. (I v. – 5, II v. – 3, III v. – 2). Asmeniniais prizais bus apdovanojamos geriausios komandų žaidėjos, absoliučiai geriausia vartininkė ir aikštės žaidėja.

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.