Apie

KOORDINATORIAI  TAISYKLĖS   NUOSTATAI    TĖVŲ SUTIKIMO FORMA

LADYGOLAS – tai tarpmokyklinės merginų salės futbolo žaidynės. Tai galimybė kiekvienai, netgi nežaidusiai futbolo, įgyvendinti svajonę tapti čempione ne tik aikštelėje, bet ir gyvenime: įgyti drąsos bei pasitikėjimo savimi, išmėginti jėgas visiškai kitokiame futbole – salės futbole (futsale). Salės futbolas nuo tradicinio futbolo skiriasi savo taisyklėmis, galimybe žaisti saugiai ir šiltai net žiemą ant kietos dangos ir su specialiu salės futbolo (futsalo) kamuoliu.

 

Daugiau nei 30 mln. moterų pasaulyje žaidžia futbolą, todėl mes, Lietuvos futbolo federacija, būdami pasaulinės kampanijos #WePlayStrong dalimi, skatiname mergaites įsitraukti į žaidžiančiųjų gretas. Mūsų tikslą kuo daugiau merginų įtraukti į futbolą nuo pat pradžių (2010 m.) palaikė tokios tarptautinės organizacijos kaip UEFA bei FIFA. 2016 m. UEFA KISS marketingo apdovanojimuose projektas "LadyGolas" buvo įvertintas garbinga antrąja vieta geriausio marketinginio moterų futbolo projekto kategorijoje. Todėl ir šiais metais nesustojame, judame toliau ir siekiame supažindinti jaunąsias žaidėjas su futsal taisyklių ypatumais bei žaidimo grožiu. 

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.