Apie

KOORDINATORIAI TAISYKLĖS NUOSTATAI  TĖVŲ SUTIKIMO FORMA

LADYGOLAS – tai tarpmokyklinės merginų salės futbolo žaidynės. Tai galimybė kiekvienai, netgi nežaidusiai futbolo, įgyvendinti svajonę tapti čempione ne tik aikštelėje, bet ir gyvenime: įgyti drąsos bei pasitikėjimo savimi, išmėginti jėgas visiškai kitokiame futbole – salės futbole (futsale). Salės futbolas nuo tradicinio futbolo skiriasi savo taisyklėmis, galimybe žaisti saugiai ir šiltai net žiemą ant kietos dangos, specialiu salės futbolo (futsalo) kamuoliu ir tuo, kad tai nekontaktinis sportas.

Daugiau nei 30 mln. moterų pasaulyje žaidžia futbolą, todėl mes, Lietuvos futbolo federacija, būdami pasaulinės kampanijos „Live Your Goals“ dalimi, skatiname mergaites įsitraukti į jų gretas. Mūsų tikslą kuo daugiau merginų įtraukti į futbolą nuo pat pradžių (2010 m.) palaikė tokios tarptautinės organizacijos kaip UEFA bei FIFA. Todėl jau 2018 m. Lietuvoje įvyks UEFA Europos merginų U-17 finalinis turnyras. Šis renginys – didelė atsakomybė bei garbė, kadangi kone visos futbolą žaidžiančios merginos svajoja tapti šios istorinės rinktinės dalimi.

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.