Startuoja registracija į "LadyGolo" žaidynes

2023-01-23

Lietuvos moksleivėms skirtos salės futbolo žaidynės "LadyGolas" kviečia užregistruoti komandas iki vasario 10 dienos ir pasinerti į žaidynių sūkurį.

Šiandien startuoja registracija į dvi amžiaus grupes – U12 (5–6 kl. moksleivių ir jaunesnių) bei U14 (7–8 kl. moksleivių ir jaunesnių). Registracija vyks projekto svetainėje – www.ladygolas.lt, kurioje bus galima sekti visas žaidynių naujienas.

"LadyGolas" – tai Lietuvos futbolo federacijos ir Masinio futbolo asociacijos projektas, skirtas populiarinti tarp merginų salės futbolą ir sportinį aktyvumą. Žaidynių dalyves siekiama supažindinti su žaidimo ypatybėmis, suteikti galimybę smagiai pasivaržyti su bendraamžėmis bei pakviesti į reguliarias treniruotes vietiniuose futbolo klubuose.

"Ateik su svajone, išeik čempione" – šis šūkis aidi visose žaidynių salėse nuo pat 2016-ųjų, kuomet pirmąkart surengtas "LadyGolas", per savo istoriją sulaukęs pripažinimo Lietuvoje ir Europoje. Per penkerius metus žaidynėse jėgas išmėgino net 15500 merginų iš visos šalies.

Iškart po komandų registracijos prasidės žaidynių savivaldybėse etapas, apskričių/regionų finalai numatomi kovo mėnesį, o superfinalai – balandžio pirmąją savaitę. Komandų pasirodymą ir aktualius organizacinius klausimus apskričių varžybose kuruos "LadyGolo" koordinatoriai.

Daugiau žinučių
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.