Registracija 5 sezonui - iki lapkričio 17 d.

2019-11-04

Startavo registracija 5-ajam merginų mokyklų salės futbolo (Futsal) žaidynių „Ladygolas“ sezonui.

Kaip ir įprasta, komandos rungtyniaus trijose amžiaus grupėse: 6 klasių (gimusių 2007 m. ir jaunesnių), 8 klasių (gim. 2005 m. ir jaun.) bei 10 klasių (gim. 2003 m. ir jaun.). Mokykla kiekvienoje amžiaus grupėje gali registruoti po dvi komandas, kiekvienoje nuo 6 iki 10 žaidėjų. Iki 2 ribojamas komandos žaidėjų skaičius, kurios dalyvavo moterų A lygos, I lygos, Futsal, merginų U-15 elitinėje lygoje.

Žaidynės vyks trimis etapais. Varžybų savivaldybėse pradžia numatoma lapkričio pabaigoje, apskričių finalai – sausio mėnesį, o nacionaliniai superfinalai - vasario mėnesį.

Paprastumo dėlei šį sezoną suvienodintos „Ladygolas“ ir „MrGolas“ žaidimo taisyklės.

2019-2020 sezono nuostatai

Komandų registracija nuo 2019 m. lapkričio 4 d. iki lapkričio 17 d. (imtinai).  Žaidėjų registracija vyks nuo lapkričio 18 iki 24 d. (imtinai)

Tinkamai užsiregistravusios komandos gaus dovanų po salės futbolo (Futsal) kamuolį. 

Registracija vykdoma internetu, masinio futbolo renginių registracijos sistemoje. Anksčiau dalyvavusiems ir registruotiems masinio futbolo projektuose „Golas“, „Ladygolas“, ar „MrGolas“ naujų vartotojų kurti nereikia – galima iš karto prisijungti prie sistemos su savo duomenimis ir registruoti komandą. 

Daugiau žinučių
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.