Panevėžio apskrityje - Biržų, Jūžintų ir Rokiškio laimėjimai

2020-01-22
img-1995.jpg

Panevėžio futbolo akademijos sporto salėje sausio 21 d. vyko Ladygolo U12 ir U16 grupių finalai. Kelialapus į superfinalą iškovojo Biržų ir Jūžintų mokyklų komandos.

U12 grupėje kova buvo itin atkakli. Trejos rungtynės pasibaigė lygiosiomis, o du kartus komandoms pavyko išplėšti pergalę.

Biržų Kaštonų pagrindinei mokyklai pirmąją vietą lėmė laimėjimas 3:2 prieš Panevėžio Šaltinio progimnaziją. Psataroji komanda su Dembavos atstovėmis pasidalino 2-3 vietas.

U12 rezultatai

U16 grupėje lygių neturėjo Jūžintų J.O. Širvydo moksleivės. Jos įtikinama persvara laimėjo visas trejas rungtynes. Antros liko Ramygalos, trečios - Panevėžio "Minties" gimnazistės.

U16 rezultatai

U14 grupėje nugalėjo Rokiškio Senamiesčio progimnazija. Ji įveikė dvi varžoves ir sužaidė lygiosiomis su antrą poziciją užėmusia Ramygalos komanda. Ši sužaidė lygiosiomis su trečioje vietoje likusiomis Juodupės atstovėmis.

U14 rezultatai

Daugiau žinučių
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.