Merginų „Ladygolo“ žaidynes vainikavo superfinalo šventė Kaune

2016-04-18

Balandžio 6 dieną Kauno sporto halę ir Lietuvos sporto universiteto salę užtvindė jaunosios salės futbolo aistruolės. Pirmąkart Kaune buvo surengti tarpmokyklinių „Ladygolo žaidynių merginoms superfinalai.

Naujausiame Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ir Masinio futbolo asociacijos (MaFA) projekte užsiregistravo 347 merginų komandų iš visos Lietuvos. Žaidynės vyko dviejuose divizionuose (amžiaus grupėse) - vyresniųjų (2001-2002 m. gimimo) ir jaunesniųjų (2003 m. gim. ir jaunesnės), o į „Ladygolo" superfinalą pateko kiekvienos futbolo apskrities nugalėtojų komanda.

Superfinale netrūko įvarčių, emocijų, aplodismentų. Tiek žaidėjos, tiek treneriai negailėjo pagyrų unikaliomis „Ladygolo" salės futbolo varžyboms, kurias tikimąsi tęsti ir kitais metais. Apskričių nugalėtojoms padovanoti kamuoliai, aprangos, o superfinale komandos rungėsi dėl čempionių vardo su karališka kelione namo limuzinu. Laisvalaikiu žaidėjos galėjo pasimokyti stalo futbolo paslapčių bei futbolo „Freestyle" įgūdžių iš Eduardo Butiuto.

Nuo rytmečio Kaune vyko dinamiškos grupių etapo varžybos dėl kelialapių į pusfinalius. Popietę vyko pusfinaliai ir rungtynės dėl medalių. Bendrą apdovanojimų ceremonija įvyko Kauno sporto halėje, o dalyves ir treneriams pasveikino bei prizus įteikė LFF prezidentas Edvinas Eimontas, generalinis direktorius Nerijus Dunauskas bei Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) prezidentas Artūras Krukis.

Čempionių taurę vyresniųjų amžiaus kategorijoje iškovojo „Šviesa" (Vilniaus m. sav. Grigiškių „Šviesos" gimnazija), antrą vietą pelnė „Plėšikės" (Kauno r. Vilkijos gimnazija), trečią - „Dovilai" (Klaipėdos r. Dovilų pagr. mokykla).

Jaunesniųjų amžiaus kategorijoje triumfavo „Visata" (Mažeikių „Ventos" progimnazija), antros liko „Tigrės" (Klausučių Stasio Santvaro pagr. mokykla), trečios - „Kamuolio fėjos" (Vilniaus V. Sirokomlės vid. mokykla).

Futbolo.tv videoreportažas

„Ladygolo" superfinalo albumas

Geriausios vyresniųjų diviziono žaidėjos:

Rusnė Rankelytė (Ramygalos „Žibutė-1")

Ineta Omelevičiūtė (Marijampolės „Rytas")

Aistė Kaškonaitė („Alovė  I")

Karolina Karosaitė („Pašušvys")

Ieva Gaižauskaitė (Tauragės „Mažvydietės")

Gabrielė Putriūtė (Mažeikių „Geltonosios katės")

Karolina Čekuolytė (Utenos „Alfa")

Viltė Jurgaitytė (Klaipėdos „Dovilai")

Agnė Kveškevičiūtė (Vilkijos „Plėšikės")

Erika Molytė (Grigiškių „Šviesa")

Superfinalo geriausia vartininkė - Rugilė Lastauskaitė („Pašušvys")

Superfinalo geriausia žaidėja - Meda Šeškutė (Grigiškių „Šviesa")

Geriausios jaunesniųjų diviziono žaidėjos:

Austėja Pankūnaitė (Krosnos „Haskės")

Deimantė Kuršvietytė (Keturvalakių „Futbolo ekspertės")

Darija Kurolenko (Visagino „Admirolas")

Deimantė Jakaitytė („Dovilai-1")

Auksė Gudelytė (Ramygalos  „Puriena-1")

Delfina Kaveckaitė (Mažeikių „Visata")

Augustė Eimutytė (Klausučių „Tigrės")        

Evelina Motuz (Vilniaus „Kamuolio fėjos")

Ema Urbonaitė („Skaistgirio gimnazija")

Emilija Tuminauskaitė (Kauno „Dainavos")

Superfinalo geriausia vartininkė - Lauryna Patrauskaitė (Klausučių „Tigrės")

Superfinalo geriausia žaidėja - Rimantė Jonušaitė (Mažeikių „Ventos")

Autorius - Robertas Každanas / LFF.lt

Daugiau žinučių
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.