„LADYGOLO“ TITULAI – Į DUSETAS IR MARIJAMPOLĮ

2017-04-10

2017 metų merginų Futsal žaidynėse "Ladygolas" triumfavo Dusetų "Ainės" ir Marijampolio M. Lukšienės gimnazijos komandos. 

Moksleivės kovo 7-ąją susirungė Kauno sporto halėje ir LSU salėje dėl „LadyGolo“ futsalo žaidynių medalių. Superfinaluose kovėsi 10 apskričių finalistės, o juos triumfavo Utenos ir Vilniaus apskričių atstovės. Nugalėtojos namo grįžo čempioniškai – su limuzinais.

10 klasių grupėje nugalėjo Dusetų K. Būgos gimnazijos komanda „Ainės“, finale nugalėjusi „Intrigantes“ (Vilkijos gimnazija). Trečią vietą pelnė Šiaulių sporto gimnazijos ekipa, įveikusi „Žalgirietes“ (Tauragės Žalgirių gimnazija).

8 klasių grupėje triumfavo Marijampolio M. Lukšienės gimnazistės, kurios finale įveikė Šiaulių „Rasą“ (Šiaulių „Rasos“ progimnazijos komandą). „Kudabietės“ (Ignalinos Č. Kudabos progimnazija) užėmė trečią vietą, ketvirtą – „Mažvydietės 2“ (Tauragės M. Mažvydo progimnazija).

„LadyGolo“ žaidynes antrąkart organizavo Lietuvos futbolo federacija ir Lietuvos masinio futbolo asociacija.

Glausta informacija apie žaidynes viešinama www.ladygolas.lt svetainėje, o superfinalų foto galeriją ir video rasite „Moterys už futbolą“ Facebook puslapyje.

Daugiau žinučių
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.