"LadyGolas" sugrįžta – registracija į žaidynes startuos nuo sausio 23 d.

2023-01-20

Lietuvos moksleivėms skirtos salės futbolo žaidynės "LadyGolas" sugrįžta po pandeminės pertraukos. Ligtol masiškiausios Baltijos valstybėse merginų sporto žaidynės sieks įtraukti futbolo dar nežaidusias 5–8 klasių moksleives iš visų apskričių.

 

"LadyGolas" – Lietuvos futbolo federacijos ir Masinio futbolo asociacijos projektas, skirtas populiarinti tarp merginų salės futbolą ir sportinį aktyvumą. Žaidynių dalyves siekiama supažindinti su žaidimo ypatybėmis, suteikti galimybę smagiai pasivaržyti su bendraamžėmis bei pakviesti į reguliarias treniruotes vietiniuose futbolo klubuose.

 

"Ateik su svajone, išeik čempione" - šis šūkis aidi visose žaidynių salėse nuo 2016-ųjų, kuomet pirmąkart surengtas "LadyGolas", per savo istoriją sulaukęs pripažinimo Lietuvoje ir Europoje. Per penkerius metus žaidynėse jėgas išmėgino net 15500 merginų iš visos šalies. Būtent "LadyGolas" padėjo į futbolą įtraukti merginas, kurios susiejo savo gyvenimą su futbolu ir atstovavo įvairaus amžiaus Lietuvos rinktinėms. Rimantė Jonušaitė, Karilė Liužinaitė, Alina Špakovskaja, Donata ir Viltė Švarcaitės, Liucija Vaitukaitytė – vienos iš ryškiausių šių žaidynių dalyvių.

 

Šiais metais organizatoriai tikisi ne mažesnio susidomėjimo ir skelbia registraciją į dvi amžiaus grupes – U12 (5–6 kl. moksleivių ir jaunesnių) bei U14 (7–8 kl. moksleivių ir jaunesnių). 

 

Registracija į "LadyGolo" žaidynes prasidės sausio 23 d. ir truks iki vasario 10 d. Iškart po registracijos prasidės žaidynių savivaldybėse etapas, apskričių/regionų finalai numatomi kovo mėnesį, o superfinalai – balandžio pirmąją savaitę. Komandų pasirodymą ir aktualius organizacinius klausimus apskričių varžybose kuruos "LadyGolo" koordinatoriai.

Registruotis į žaidynes

 

Iki greitų susitikimų, 

LadyGolo komanda

Daugiau žinučių
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.