BIRŽIETĖS PIRMOS PANIRO Į "LADYGOLO" ŽAIDYNIŲ SŪKURĮ

2018-01-31

Sausio 24 dieną sužaistos pirmosios 2018 m. „LadyGolo“ žaidynių rungtynės, kurios surengtos Biržų Kaštonų pagrindinėje mokykloje.
Į salės futbolo kovas įsitraukė Biržų rajono savivaldybės moksleivės – 10 klasių komandos „Kaštonės-1“ ir „Pabiržė-1“, 8 klasių komandos „NVŠ-Kaštonės“, „Kaštonės-2“, „Pabiržė-2“ bei 6 klasių komandos „Kaštonės-3“, „Pabiržė-3“.

Atsakomosios rungtynės surengtos sausio 29 dieną, po kurių paaiškėjo, jog vyriausiųjų grupės lyderėmis tapo „Pabiržė-1“ (6 taškai), viduriniojoje grupėje pirmauja „Kaštonės-2“ (6 t.), o jauniausioje pirmauja „Kaštonės-3“ (4 t.).

„LadyGole“ pradėjome dalyvauti nuo pat pirmo sezono ir pradėjau Biržų krašte jį populiarinti. Dirbu dviejoje mokyklose, Pabiržės ir Kaštonų, ir turiu kiekvienoje amžiaus grupėje po komandą, stengiuosi, kad abi būtų kuo labiau pasiruošusios. Merginų nusiteikimas žaisti salės futbolą yra džiuginantis ir malonus. Nuosekliai dirbame ir ruošiamės apskrities finalui Panevėžyje“, – atsiliepė treneris Audrius Unglinikas.


Daugiau žinučių
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.