Alytuje - apskrities finalų šėlsmas

2020-01-30
img-2911.jpg

Alytuje sausio 30-ąją vyko trijų amžiaus grupių LadyGolo apskrities finalai. Vietas superfinale iškovojo Kapčiamiesčio, Leipalingio ir Butrimonių komandos.

U12 finaluose Alytaus stadiono komplekso salėje dėl pirmosios vietos susigrumė Druskininkų rajono komandos. Saulės pagrindinei mokyklai būtų pakakę lygiųjų, tačiau pergalę iškovojo Leipalingio progimnazija. Prizine vieta džiaugėsi Alytaus Šv. Benedikto gimnazija.

U12 rezultatai

U14 ir U16 amžiaus grupės žaidė Alytaus sporto arenoje. Čia susirinkusioms komandoms pasirodymą padovanojo Šokių studija "Gojelis".

Įspūdingiausią dienos žaidimą pademonstravo Kapčiamiesčio E. Pliaterytės futbolininkės, "Lūšys" nepasigailėjo savo varžovų ir laimėjo 7:0 bei 8:0. Kovoje dėl antros vietos Butrimonių gimnazija įveikė Alytaus šv. Benedikto gimnaziją.

U16 rezultatai

Video akimirkos iš finalų Alytaus sporto arenoje

Foto galerija

Daug atkaklesnės buvo U14 komandų varžybos. Butrimonių gimnazija čia įveikė Krosnos ir Simno komandas, bet nusileido Alovės atstovėms. Pastarosios rungtynes tiek su Simno, tiek su Krosnos komanda baigė lygiosiomis ir liko antroje vietoje. Trečioji dėl palankesnio įvarčių santykio atiteko Simno ekipai.

U14 rezultatai

Daugiau žinučių
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.