Komandos

2019 metų LadyGolas U12 (gim. 2006 ir jaun.) komandos, tvarkaraščiai ir rezultatai:

Alytaus apskrities A grupė
Alytaus apskrities B grupė
Kauno apskrities A grupė
Kauno apskrities B grupė
Klaipėdos apskrities A grupė
Tauragės apskrities A grupė
Vilniaus apskrities A grupė
Vilniaus apskrities B grupė
Šiaulių apskrities A grupė
Marijampolės apskrities A grupė
Utenos apskrities A grupė
Panevėžio apskrities A grupė
Panevėžio apskrities B grupė
Panevėžio apskrities C grupė
Vilniaus apskrities finalas
Telšių apskrities finalas
Alytaus apskrities finalas
Šiaulių apskrities finalas
Tauragės apskrities finalas
Marijampolės apskrities finalas
Klaipėdos apskrities finalas
Kauno apskrities finalas

2019 metų LadyGolas U14 (gim. 2004 ir jaun.) komandos, tvarkaraščiai ir rezultatai:

Alytaus apskrities A grupė
Alytaus apskrities B grupė
Alytaus apskrities C grupė
Kauno apskrities A grupė
Kauno apskrities B grupė
Klaipėdos apskrities A grupė
Tauragės apskrities A grupė
Vilniaus apskrities A grupė
Vilniaus apskrities B grupė
Vilniaus apskrities C grupė
Šiaulių apskrities A grupė
Šiaulių apskrities B1 grupė
Šiaulių apskrities B2 grupė
Šiaulių apskrities B grupės finalas
Šiaulių apskrities C grupė
Šiaulių apskrities D grupė
Marijampolės apskrities A grupė
Utenos apskrities A grupė
Utenos apskrities B grupė
Panevėžio apskrities A grupė
Panevėžio apskrities B grupė
Panevėžio apskrities C grupė
Vilniaus apskrities finalas
Kauno apskrities finalas
Telšių apskrities finalas
Alytaus apskrities finalas
Šiaulių apskrities finalas
Tauragės apskrities finalas
Klaipėdos apskrities finalas
Utenos apskrities finalas
Marijampolės apskrities finalas

2019 metų LadyGolas U16(gim. 2002 ir jaun.) komandos, tvarkaraščiai ir rezultatai:

Alytaus apskrities A grupė
Alytaus apskrities B grupė
Kauno apskrities A grupė
Kauno apskrities B grupė
Kauno apskrities C grupė
Kauno apskrities D grupė
Kauno apskrities E grupė
Klaipėdos apskrities A grupė
Tauragės apskrities A grupė
Tauragės apskrities B grupė
Vilniaus apskrities A grupė
Vilniaus apskrities B grupė
Šiaulių apskrities A grupė
Šiaulių apskrities B grupė
Šiaulių apskrities C grupė
Marijampolės apskrities A grupė
Utenos apskrities A grupė
Telšių apskrities A grupė
Telšių apskrities B grupė
Telšių apskrities C grupė
Panevėžio apskrities A grupė
Telšių apskrities finalas
Alytaus apskrities finalas
Šiaulių apskrities finalas
Tauragės apskrities finalas
Marijampolės apskrities finalas
Klaipėdos apskrities finalas
Panevėžio apskrities finalas

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.